Out of stock
This product is currently sold out.
No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.
Honor AM115 Wired Earphones Half in-Ear Headset with Mic (White)
- Special Price Upto 40% OFF for Limited Time
- Easy Return – 7 Days Replacement Policy
- Quality Genuine – Quality Guaranteed
- Estimated Delivery 5–10 days (safe & secure)
- For Any Enquiry WhatsApp at 8235853417
- Faster Delivery on Prepaid Orders
Honor AM115 Wired Earphones Half in-Ear Headset with Mic (White). The comfier is also more flexible than other headphones due to its unique ergonomic design.
The bass is rich, sharp with a cool, humble sound Clear, resonant mid-range that provides text mode to the voices, The high end of the text is not very pleasant.
Good frequency response and a high degree of honesty listening Press to answer a call and press and hold to reject the call press to play music and press to pause the music. Double-tap to play the next song 1-year warranty is issued by the manufacturer from the date of purchase.
General
| Name | Honor AM115 Wired Earphones |
| Brand | Honor |
| Model Number | AM115_SML |
| Headphone Type | In-Ear |
| Color | White |
| Sales Package | 1 x Honor AM115 Wired Earphones |
Product Details
| Product Dimensions | 8.6 x 2.1 x 4.9 cm |
| Item Weight | 40 g |
| Connectivity | Wired |
| Special Features | In-ear |
| Compatible Devices | All Mobile and Laptop Device |
Battery
| Battery Required | No |
| Batteries Included | No |
| Battery Type | n/a |
| Weight | 0.040000 kg |
|---|---|
| Features |
Honor AM115 Wired Earphones In-Ear Headset with Mic (White) Unique ergonomic design Good frequency response Double-tap to play the next song Option for Press to answer a call Double-tap to play the next song |
| Headphones brand |
JBL |
| Product types |
Sound & Audio |
You must be logged in to post a review.
Honor AM115 Wired Earphones Half in-Ear Headset with Mic (White)
- Special Price Upto 40% OFF for Limited Time
- Easy Return – 7 Days Replacement Policy
- Quality Genuine – Quality Guaranteed
- Estimated Delivery 5–10 days (safe & secure)
- For Any Enquiry WhatsApp at 8235853417
- Faster Delivery on Prepaid Orders
Honor AM115 Wired Earphones Half in-Ear Headset with Mic (White). The comfier is also more flexible than other headphones due to its unique ergonomic design.
The bass is rich, sharp with a cool, humble sound Clear, resonant mid-range that provides text mode to the voices, The high end of the text is not very pleasant.
Good frequency response and a high degree of honesty listening Press to answer a call and press and hold to reject the call press to play music and press to pause the music. Double-tap to play the next song 1-year warranty is issued by the manufacturer from the date of purchase.
General
| Name | Honor AM115 Wired Earphones |
| Brand | Honor |
| Model Number | AM115_SML |
| Headphone Type | In-Ear |
| Color | White |
| Sales Package | 1 x Honor AM115 Wired Earphones |
Product Details
| Product Dimensions | 8.6 x 2.1 x 4.9 cm |
| Item Weight | 40 g |
| Connectivity | Wired |
| Special Features | In-ear |
| Compatible Devices | All Mobile and Laptop Device |
Battery
| Battery Required | No |
| Batteries Included | No |
| Battery Type | n/a |
| Weight | 0.040000 kg |
|---|---|
| Features |
Honor AM115 Wired Earphones In-Ear Headset with Mic (White) Unique ergonomic design Good frequency response Double-tap to play the next song Option for Press to answer a call Double-tap to play the next song |
| Headphones brand |
JBL |
| Product types |
Sound & Audio |
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Out of stock
This product is currently sold out.
No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.