Description
Samsung EHS64 Wired Hands-Free Stereo Headset with Remote and Mic (Black)
General
| Name | Samsung EHS64 Wired Earphones |
| Brand | Samsung |
| Model Number | EHS64AVFBECINU |
| Headphone Type | In-Ear |
| Color | White |
| Sales Package | 1 x Samsung EHS64 Wired Earphones |
Product Details
| Product Dimensions | 5.4 x 6.3 x 4.2 cm |
| Item Weight | 59 g |
| Connectivity | Wired |
| Special Features | Wired-3.5mm single pin, With microphone |
| Compatible Devices | All Mobile and Laptop Device |
Battery
| Battery Required | Na |
| Batteries Included | No |
| Battery Type | N/a |

Reviews
There are no reviews yet.