Description
OPPO AK913GB Original Fast Charger With USB Type-A Cable 2 A Mobile Charger (White).
OPPO AK913GB Original Fast Charger USB Type-A Cable Included Provides Extreme fast charging, Suitable for Mobile Devices, Output Current: 2 A
6 months warranty
General
| Name | OPPO AK913GB Original Fast Charger |
| Brand | Oppo |
| Model Number | AK913GB |
| Color | White |
| Sales Package | 1 x OPPO AK913GB Original Fast Charger, 1 USB Type-A |
Product Details
| Product Dimensions | N/a |
| Item Weight | 200 g |
| Power Source | AC |
| Country of Origin | India |
| Warranty | 6 Months Replacement warranty by seller |
Battery
| Power Source | AC |
| Battery Required | No |
| Batteries Included | No |
| Battery Type | n/a |

Hari om –
excellent..
toppersbooksmail –
Top quality