OPPO AK913GB Original Fast Charger With USB Type-A Cable 2 A Mobile Charger (White)
₹360
Active Offer
- Special Price Upto 40% OFF for Limited Time
- Easy Return – 7 Days Replacement Policy
- Quality Genuine – Quality Guaranteed
- Estimated Delivery 5–10 days (safe & secure)
- For Any Enquiry WhatsApp at 8235853417
- Faster Delivery on Prepaid Orders
📦
7 Days
Easy Return
💳
Cash on
Delivery
🏷️
Lowest
Price
Delivery
✅ 100% Original Products
💰 Pay on Delivery Available
🔄 Easy 7 Days Returns & Exchanges
Safe & Secure Payments
Direct Delivery
To Customer
Quality Checked
before Shipment
Description
OPPO AK913GB Original Fast Charger With USB Type-A Cable 2 A Mobile Charger (White).
OPPO AK913GB Original Fast Charger USB Type-A Cable Included Provides Extreme fast charging, Suitable for Mobile Devices, Output Current: 2 A
6 months warranty
General
| Name | OPPO AK913GB Original Fast Charger |
| Brand | Oppo |
| Model Number | AK913GB |
| Color | White |
| Sales Package | 1 x OPPO AK913GB Original Fast Charger, 1 USB Type-A |
Product Details
| Product Dimensions | N/a |
| Item Weight | 200 g |
| Power Source | AC |
| Country of Origin | India |
| Warranty | 6 Months Replacement warranty by seller |
Battery
| Power Source | AC |
| Battery Required | No |
| Batteries Included | No |
| Battery Type | n/a |
Additional information
| Weight | 0.132000 kg |
|---|---|
| Charger cable brand | Oppo |
| Features | OPPO AK913GB Original Fast Charger USB Type-A Cable Included Provides Extreme fast charging Suitable for Mobile Devices Output Current: 2 A 6 months warranty |
| Product types | Accessories |
Reviews (2)
5
Rated 5 out of 5
2 reviews
Rated 5 out of 5
2
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
2 reviews for OPPO AK913GB Original Fast Charger With USB Type-A Cable 2 A Mobile Charger (White)
Clear filters
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.







Hari om –
excellent..
toppersbooksmail –
Top quality